• Wracamy z biciem rekordu!

15.10.2024

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od 2006 roku prowadzi Program Edukacyjny "Ratujemy i Uczymy Ratować". Program skierowany jest do uczniów klas I-III szkół podstawowych, a jego misją jest edukacja dzieci  z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Już 16 października wraz z uczniami klas młodszych oraz Strażakami Ochotniczej Straży Pożarnej w Widzowie staniemy po raz kolejny do bicia rekordu w prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Jest to nieprzypadkowa data, ponieważ na ten dzień przypada Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. Celem tego święta jest podnoszenie stanu wiedzy oraz umiejętności na temat zasad udzielania pierwszej pomocy w sytuacjach nagłego zatrzymania krążenia. My nie możemy się już doczekać. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z 2018r., w którym po raz pierwszy wzięliśmy udział w akcji.
            Kliknij TUTAJ